Tabliczka przystankowa wygenerowana z "Elektronicznego systemu informacji i wsparcia przedsiębiorców w zakresie pasażerskiej komunikacji samochodowej". Administrator systemu: Polska Izba Gospodarcza Transportu Samochodowego i Spedycji, 02-305 Warszawa, Al. Jerozolimskie 144 (www.pigtsis.pl)
Data: 28 marca, godzina 10:20
Rozkład jazdy: Glinik Górny, Bajorki 09/10
Odjazd do
Przez
Godziny odjazdu i rodzaj kursu
Gogołów, Dom Ludowy 17/18
07.581)
08.552)
10.341)
12.391)
14.391)
Gogołów, Piaski 19
07.581)
10.341)
12.391)
14.391)
Strzyżów, d.a. / ul. Witosa
Niewodna, Tułkowice
06.512)
Strzyżów, ul. Weissa 61
Tułkowice
07.091)
09.141)
10.491)
13.041)
Legenda
1)
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt;
2)
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt; nie kursuje w dniach 24 i 31.XII;