|
|
Tabliczka przystankowa wygenerowana z "Elektronicznego systemu informacji i wsparcia przedsiębiorców w zakresie pasażerskiej komunikacji samochodowej". Administrator systemu: Polska Izba Gospodarcza Transportu Samochodowego i Spedycji, 02-305 Warszawa, Al. Jerozolimskie 144 (www.pigtsis.pl) |
|
Data: 28 marca, godzina 23:13 |
|
Rozkład jazdy: Koło, ul. PCK / Toruńska 01
|
Odjazd do |
Przez |
Godziny odjazdu i rodzaj kursu |
|
|
|
|
|
Augustynów, 047/048 01/02 3421P |
Chełmno, Cichmiana |
15.201) |
|
|
|
|
|
|
|
Babiak |
Osiek Mały |
14.351) |
|
|
|
|
|
|
|
Babiak |
Wrząca Wielka, Dębno Królewskie |
06.301) |
11.001) |
12.451) |
13.481) |
14.151) |
15.301) |
15.352) |
18.201) |
18.203) |
|
|
|
|
|
|
|
Babiak, d.k. |
Osiek Mały |
14.351) |
|
|
|
|
|
|
|
Babiak, d.k. |
Wrząca Wielka, Dębno Królewskie |
06.301) |
11.001) |
12.451) |
13.481) |
14.151) |
15.352) |
18.201) |
|
|
|
|
|
|
|
Borki, SKR 89/90 3216P |
Budzisław Stary, Szarłatów |
15.404) |
|
|
|
|
|
|
|
Borki, SKR 89/90 3216P |
Ochle |
14.354) |
|
|
|
|
|
|
|
Brudzew |
|
15.301) |
|
|
|
|
|
|
|
Chodów, 01/02 (119/114) DK92 |
Kłodawa |
05.501) |
07.002) |
11.001) |
11.302) |
14.411) |
14.414) |
|
|
|
|
|
|
|
Dąbie, ul. Kościuszki / p.dw. 416 02 3402P |
Powiercie, Rzuchów |
07.404) |
13.404) |
14.354) |
15.301) |
15.302) |
17.204) |
|
|
|
|
|
|
|
Dąbrowice Stare, II |
|
07.334) |
|
|
|
|
|
|
|
Dębowiczki, Bloki |
|
|
|
|
|
|
|
Dobrów, centrum 01 497019P |
Ruszków Drugi, Ruszków Pierwszy |
|
|
|
|
|
|
Drzewce, 182 02 3206P |
|
|
|
|
|
|
|
Grzegorzew |
|
06.101) |
07.501) |
07.505) |
07.551) |
11.005) |
11.302) |
12.505) |
13.005) |
14.501) |
15.351) |
18.203) |
18.201) |
|
|
|
|
|
|
|
Grzegorzew |
Powiercie |
15.351) |
|
|
|
|
|
|
|
Izbica Kujawska, p.dw. |
Osiek Wielki, Osiek Mały |
14.351) |
|
|
|
|
|
|
|
Izbica Kujawska, p.dw. |
Wrząca Wielka, Babiak |
06.301) |
11.001) |
12.451) |
14.151) |
15.352) |
18.201) |
|
|
|
|
|
|
|
Kadzidłowa |
Grzegorzew, Olszówka |
|
|
|
|
|
|
Kłodawa, ul. Dąbska 11 DW263 |
Grzegorzew, Barłogi |
|
|
|
|
|
|
Kłodawa, ul. Dąbska 11 DW263 |
Rzuchów, Ladorudz |
14.304) |
|
|
|
|
|
|
|
Kłodawa, ul. Poznańska 435 02 3510P |
Grzegorzew, Barłogi |
05.501) |
07.002) |
07.501) |
11.001) |
14.411) |
14.414) |
18.201) |
|
|
|
|
|
|
|
Kłodawa, ul. Poznańska 435 02 3510P |
Lipie Góry, Słupeczka |
|
|
|
|
|
|
Kłodawa, ul. Poznańska 435 02 3510P |
Wrząca Wielka, Babiak |
|
|
|
|
|
|
Kłodawa, ul. Poznańska p.dw. 01 3510P |
Grzegorzew, Barłogi |
|
|
|
|
|
|
Kłodawa, ul. Poznańska p.dw. 01 3510P |
Leśnica, Zabłocie |
06.101) |
11.302) |
12.505) |
18.203) |
|
|
|
|
|
|
|
Kłodawa, ul. Poznańska p.dw. 01 3510P |
Rzuchów, Ladorudz |
14.304) |
|
|
|
|
|
|
|
Konin, Dworzec PKP 350-01 |
Kościelec, Paprotnia |
05.474) |
06.474) |
07.342) |
07.354) |
08.056) |
08.505) |
10.064) |
12.151) |
14.201) |
16.301) |
|
|
|
|
|
|
|
Kościelec, (I) |
Gozdów |
|
|
|
|
|
|
Kościelec, (I) |
Gozdów, Straszków |
06.471) |
07.271) |
07.334) |
09.002) |
13.451) |
15.001) |
15.211) |
15.214) |
17.353) |
|
|
|
|
|
|
|
Kościelec, III ul. Różana 02 497023P |
Gozdów |
15.101) |
|
|
|
|
|
|
|
Kościelec, III ul. Różana 02 497023P |
Gozdów, Straszków |
07.271) |
07.274) |
09.002) |
13.451) |
15.001) |
15.211) |
15.214) |
17.353) |
|
|
|
|
|
|
|
Kościelec, Tarnowiec |
Gozdów |
15.101) |
|
|
|
|
|
|
|
Kościelec, Tarnowiec |
Gozdów, Straszków |
07.271) |
07.274) |
13.451) |
15.001) |
15.211) |
15.214) |
|
|
|
|
|
|
|
Krzymów, ul. Główna / poczta 3217P |
Kościelec |
15.001) |
|
|
|
|
|
|
|
Krzymów, ul. Główna / remiza 3217P |
Kościelec |
15.101) |
|
|
|
|
|
|
|
Lisice, 428 01 3402P |
|
15.301) |
|
|
|
|
|
|
|
Mchowo, 10 DW269 |
|
06.301) |
14.351) |
15.351) |
15.352) |
|
|
|
|
|
|
|
Ochle, Kolonia 05/06 dr. pow. |
Budki Nowe |
15.404) |
|
|
|
|
|
|
|
Ochle, Kolonia 05/06 dr. pow. |
Dzierawy, Lubiny |
|
|
|
|
|
|
Plebanki, 240 01 3205P |
|
11.001) |
13.001) |
13.157) |
14.301) |
15.401) |
15.407) |
18.308) |
|
|
|
|
|
|
|
Pniewo, 01/02 (123/118) DK92 |
Kłodawa |
05.501) |
11.302) |
14.411) |
14.414) |
|
|
|
|
|
|
|
Przedecz, Plac Wolności 01 492057P |
|
|
|
|
|
|
|
Sokołowo, szk. 01/02 dr. pow. |
|
06.301) |
06.354) |
06.361) |
06.404) |
07.004) |
11.001) |
12.451) |
13.481) |
14.151) |
15.352) |
18.201) |
18.203) |
|
|
|
|
|
|
|
Sompolno, Dworzec ul. 11 Listopada (p.dw.) |
Osiek Wielki, Osiek Mały |
06.351) |
10.005) |
11.001) |
13.001) |
13.157) |
14.301) |
15.401) |
15.407) |
18.308) |
|
|
|
|
|
|
|
Wrząca Wielka, szkoła 05 dr. gm. |
|
06.354) |
|
|
|
|
|
|
|
Wrząca Wielka, szkoła 05 dr. gm. |
Czołowo |
|
|
|
Legenda |
|
|
1) |
kursuje w dni nauki szkolnej dla województwa wielkopolskiego; |
2) |
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych dla województwa wielkopolskiego; |
3) |
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych dla woj. wielkopolskiego; nie kursuje w dniach 24 i 31.XII; |
4) |
kursuje w dni nauki szkolnej dla województwa wielkopolskiego; nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała oraz 02.V. i 31.X.; |
5) |
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt; |
6) |
kursuje w dni nauki szkolnej dla województwa wielkopolskiego w okresie od 1.IX do 30.IV; |
7) |
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych dla woj. wielkopolskiego; kursuje dodatkowo: 12.XI. oraz 7.I, 2.V. i piątek po Bożym Ciele; |
8) |
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt; nie kursuje w dniach 24 i 31.XII; |
|
|