|
|
Trasa wygenerowana z "Elektronicznego systemu informacji i wsparcia przedsiębiorców w zakresie pasażerskiej komunikacji samochodowej". Administrator systemu: Polska Izba Gospodarcza Transportu Samochodowego i Spedycji, 02-305 Warszawa, Al. Jerozolimskie 144 (www.pigtsis.pl) |
|
Data: 28 marca, godzina 11:02 |
|
Głowno - Brzeziny - numer kursu 7040
|
Przystanek |
Miejscowość |
Godzina przyjazdu |
Godzina odjazdu |
Odległość |
|
|
|
Głowno, Plac Wolności/rynek |
Głowno |
|
07.00 |
0 km |
|
|
Głowno, Sosnowa/Rynkowskiego |
Głowno |
07.02 |
07.02 |
1 km |
|
|
Głowno, Sosnowa |
Głowno |
07.04 |
07.04 |
2 km |
|
|
Osiny |
Osiny |
07.10 |
07.10 |
5 km |
|
|
Dmosin |
Dmosin |
07.12 |
07.12 |
7 km |
|
|
Grodzisk |
Grodzisk |
07.14 |
07.14 |
8 km |
|
|
Nagawki |
Nagawki |
07.17 |
07.17 |
10 km |
|
|
Koziołki |
Koziołki |
07.20 |
07.20 |
12 km |
|
|
Kołacin, 704/22 |
Kołacin |
07.24 |
07.24 |
15 km |
|
|
Kołacin, PGR 704/26 |
Kołacin |
07.25 |
07.25 |
16 km |
|
|
Szymaniszki, 704/26 |
Szymaniszki |
07.31 |
07.31 |
21 km |
|
|
Brzeziny, Woj.Polskiego 704/28/29 |
Brzeziny |
07.34 |
07.34 |
23 km |
|
|
Brzeziny, Św.Anny 2/6 |
Brzeziny |
07.36 |
07.36 |
24 km |
|
|
Brzeziny, d.a/Św.Anny |
Brzeziny |
07.38 |
|
25 km |
|
|
|
Informacje dodatkowe |
|
|
kursuje w dni nauki szkolnej dla województwa łódzkiego; |
|
|
Przewoźnik |
|
|
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Skierniewicach Spółka z o.o |
|